Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, št. 6030-1/2021/42, z dne 8. 4. 2021, vas obveščam, da je Vlada RS sprejela nov odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki velja do 18. aprila.

Z dnem 12. 4. 2021 se ponovno za VSE OTROKE odpirajo vrtci. Pravila in omejitve pa ostajajo v celoti enaka, kot so veljala v tednu pred zaprtjem.

Otroci bodo v svojih matičnih igralnicah v t. i. mehurčkih, zato vas vljudno prosim, da strokovnim delavkam skrbno sporočite čas bivanja otrok v vrtcu in se le-tega tudi dosledno držite. Le na takšen način bomo lahko poskrbeli za optimalno organizacijo dela ter izvedbo vzgojno-izobraževalnega procesa.

Hkrati vas prosim, da še vedno dosledno upoštevate vsa navodila in priporočila iz strani NIjZ ter v vrtec pripeljete le zdrave otroke.

Želim vam vse dobro, predvsem pa – ostanimo zdravi!

Ravnateljica:
Mateja Bregant, dipl. vzg. predš. otr.

Dostopnost