VABILO

Spoštovani starši in sodelavke/-ca,

vabimo vas na izobraževanje z naslovom

Moj otrok bo šolar,

ki bo v torek,  10. 1. 2023, ob 17.uri na daljavo.

Predavanje bo trajalo eno uro.

Predavala bo mag. Tadeja Batagelj iz Svetovalnega centra za otroke, mladostnike in starše Maribor.

Gospa Batagelj je univerzitetna diplomirana psihologinja, vedenjsko kognitivna terapevtka pod supervizijo, licencirana vodja treningov starševstva Neverjetna leta, licencirana vodja programa za obvladovanje anksioznosti za otroke in mladostnike Cool kids in Cool little kids in članica Komisije za usmerjanje otrok in mladostnikov.

POMEMBNO!

Tisti, ki se boste predavanja udeležili, se prijavite do ponedeljka, 9. januarja 2023,

po e-pošti  svetovalni delavki Dominiki Vilčnik:  dominika.vilcnik@guest.arnes.si

Prijavljeni boste na svoj e-naslov dobili povezavo za zoom.

Ob prijavi ob svojem imenu navedite tudi okrajšavi imena in priimka vašega otroka in oddelek (ali priimek vzgojiteljice), v katerega je vključen.

Svetovalna delavka Dominika Vilčnik, prof. slov. in ped.                Pomočnica ravnateljice Renata Špes, dipl. vzg. predš. otr.