Mesec DECEMBER, čas lepih želja

Stojimo na pragu novega leta in se že oziramo kaj nam bo namenila prihodnost.

Mesec december je mesec radosti, dobrih del, pričakovanj in majhnih presenečenj.

Iztekajočemu se letu pa smo v enoti Bresternica – Lunina igralnica izdelali voščilnice in

skupaj izbrali misel. Voščilnice smo dali v kuverte in jih najprej odnesli na krajevno skupnost Bresternica – Gaj, nato nas je pot vodila do trgovine Mercator. V trgovini smo dali voščilnico prijazni trgovki in ji zaželeli lepe praznike. Tam so bili tudi starejši krajani, tudi njim smo zaželeli vse dobro in se odpravili proti pošti. Sprejela nas je prijazna gospa. Izročili smo ji kuverte in ji povedali da želimo te poslati naprej. Pokazala in razložila nam je, da potrebujemo podatke in naslov komu pošiljamo in seveda na znamke ne smemo pozabiti. Dali smo ji denar in plačali znamke nato pa vse skupaj oddali v rumen nabiralnik. Na koncu smo se lepo zahvalili in zaželeli lepe praznike.

Tako smo v našem kraju popestrili in polepšali dan vsem z majhnimi željami in voščili, saj veste najlepša darila niso zavita, ampak tista ki pridejo iz srca.

Za konec pa še voščilo;

V  NOVEM LETU VAM ŽELIMO, DA:

SEŠTEVATE

Lepa jutra in dni.

MNOŽITE

Lepe stvari in prijateljstva.

ODŠTEVATE

Žalost, jezo, neuspeh in skrbi.

DELITE

Srečo, nasmehe in ljubezen.

                                                        Otroci iz Lunine igralnice s Karin in Anjo

                                                                                   Zapisala: Anja Esih

Dostopnost