Vrtec Borisa Pečeta Maribor bomo med svetovnim dnevom voda in svetovnim dnevom zemlje (od 22. 3. do 22. 4. 2017) sodelovali pri ZBIRANJU ODPADNIH PLASTENK ki ga bo Dinos DROE Unirec namenil sofinanciranju nakupa ogrevalne posteljice v izolski porodnišnici.

                                                                                                         

Jaz, ti, mi za Slovenijo – stara plastenka za novo življenje

med 22. marcem in 22. aprilom 2017

V tem času, med svetovnim dnevom voda in svetovnim dnevom zemlje, bomo tudi v Vrtcu Borisa Pečeta Maribor sodelovali pri zbiranju odpadnih plastenk, ki ga bo Dinos DROE Unirec namenil sofinanciranju nakupa ogrevalne posteljice v izolski porodnišnici.

Stisnjene odpadne plastenke PET bomo zbirali v zabojnikih/vrečah v EKO KOTIČKIH vrtca.

Sodelujemo lahko tudi z donacijo:
– z SMS sporočilom s ključno besedo INKUBATOR5 na številko 1919 se prispeva 5 evrov, ki se v humanitarni namen zbirajo pri Rdečem križu Slovenije,
– na dražbi dresa slovenske rokometne reprezentance s podpisi reprezentantov, ki so na letošnjem svetovnem prvenstvu v Franciji osvojili bronasto medaljo; poteka preko elektronske pošte info.vze@gmail.com do 22. marca 2017. Izklicna cena dresa je 100 evrov.

 

Hvala za sodelovanje!

Dostopnost